Hakkımızda

1990 yılında kurulan Türkar Klima San. Bursanın sektöründe ilklerinden olarak 29 yıldır faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Değişen koşullar ve teknolojik yenilikler ışığında sektöründe 30. Yılına adım adım yaklaşan Türkar Klima San. Türkiye içinde ve dışında marka olma hedefine ise emin adımlarla ilerlemektedir.


29 yıldır bir gün bile üretime ara vermeden müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerleyen Türkar Klima San.  Bugün eğitimli, kalifiye, vizyon sahibi çalışanları ve günün şartlarını uygun teknolojik ekipmanlarıyla, Bursa içi ve dışı tüm illerimize hitap edebilmektedir.


Kurulduğu yıldan bu yana kurumsal bir yapıda yönetilen Türkar Klima San. Ana hedefi, ürün ve hizmet kalitesini müşteri beklentileri doğrultusunda teknolojik yeniliklerle sürekli geliştirerek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmak olan Türkar Klima San.  bu hedefi, "insana ve çevreye zarar vermeden” gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.


üretim konseptimizin ortaya çıkmasının en önemli nedeni değişen koşullar ve trendler çerçevesinde müşterilerimize “daha fazlasını” sunma konusundaki iddiamız. Türkiye’de hep ilklere imza atarak Klima sektörüne liderlik eden Türkar Klima olarak, şimdi de bu öncü rolümüzü müşterilerimize “daha fazlasının” sözünü vererek sürdürmeyi amaçlıyoruz.